We wensen je van harte welkom redmac.
In deze topic kan je jezelf voorstellen aan alle andere leden.
Van harte welkom op het goldwingforum.be
Goldwingforum is een Belgisch forum voor iedereen die interesse heeft voor de Honda Goldwing
Het wordt zeer op prijs gesteld als je jezelf even voorstelt als je nieuw bent op dit forum, maar is natuurlijk niet verplicht.
Vermeld ook even met welk type/model en bouwjaar Goldwing je rijdt, dit kan de ander leden helpen voor het beantwoorden van je vragen.
Als dit je eerste bezoek is aan ons forum dan lees je best even onze huis regels.
Deze zijn hier terug te vinden.
http://www.goldwingforum.be/index.php?board=33.0 (http://www.goldwingforum.be/index.php?board=33.0)
WEBBIE
:c017: voor het welkom. Prettig kennis te maken ;-)
Ik rij al sinds '99 een GL1500 uit '90. 'k kom van Paal-Beringen en rij het hele jaar door. Heerlijk. Ding is niet kapot te krijgen. Niet dat 'ie kapot moet,.. maar ik ben er blij mee zal ik maar zeggen.
Meeste onderhoud doe ik zelf. Doordat ik veel file moet rijden heb ik in al die jaren 1x de cardan moeten vernieuwen. 2x balhoofd (laten) doen. Na 18 jaar waren de dempers geroest die ik heb vervangen voor RVS.
Verder is het eigenlijk normaal onderhoud en wens-spul. Ik heb nu 't plan om 'm te laten spuiten en het zadel is aan vervanging toe.
Nu weten jullie alles van mij. Ik zal eens rondneuzen om iets van jullie te leren ;-)
:s_hi: Redmac
Als mede Limburger en Bijna Buur Wil ik U hier ook verwelkomen
ben zelf uit Heusden Zolder ,wens je nog vele mooie en veilige km toe
hoop je op één van de volgende evenementen van het forum te mogen begroeten
zoals ons "goed begonnen" of de "fritdag"
:welcome: Rafke :08:
Welkom op het forum zou ik zeggen... :welcome: